IVONA syntezator mowy 1.0-10

IVO Software Sp. z o.o.

 • Aktualizacja:
  2022-11-25
 • Pobrań:
  7214
 • Rozmiar:
  34.26 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Jest to aplikacja dzięki której nie musimy czytać tekstu napisanego w komputerze, Ivo robi to za nas. Jest to syntezator mowy, który może czytać za nas napisy jak i wiele innych...Demo zawiera męski głos.


Galeria programu IVONA syntezator mowy


Główne cechy:

Jakość głosu syntezatora mowy IVONA Rehabilitacyjna 2007 jest porównywalna z mową ludzką. Program w wersji rehabilitacyjnej zawiera szereg opcji przygotowanych z myślą o osobach niewidomych i niedowidzących. Ze względu na jakość mowy jest polecany do pracy z komputerem oraz odsłuchiwania książek i dokumentów. Tryb lektorski i zapis do pliku umożliwiają tworzenie mówionych książek, w szczególności w połączeniu z programem Expressivo - Twój Osobisty lektor. Co najważniejsze IVONA doskonale współpracuje ze wszystkimi screenreaderami dostępnymi w Polsce! Dla syntezatora IVONA Rehabilitacyjna dostępne są dwa głosy polskie: męski Jacek i żeński Ewa. Wkrótce będzie można również otrzymać głosy anglojęzyczne. Syntezator IVONA jest zgodny ze standardem SAPI4 oraz SAPI5.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Intelligent Web Reader

Intelligent Web Reader 2.0.17

pobrań: 60
pobierz program Ivona

Ivona 2 1.6.37

pobrań: 1266
pobierz program IVONA Reader

IVONA Reader 1.1.4

pobrań: 5485

Recenzje użytkowników o programie IVONA syntezator mowy

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie IVONA syntezator mowy

 • borg18
  | 95.155.85.xxx

  Program nie jest dalej rozwijany

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,