Google Chrome 108.0.5359.72

Google Inc.

 • Aktualizacja:
  2022-12-03
 • Pobrań:
  8090
 • Rozmiar:
  909.58 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Google Chrome to najnowsze dziecko Google. Przeglądarka ma zapewniać użytkownikom szybkie, łatwe, oraz jak najbezpieczniejsze przeglądanie stron internetowych, posiada bardzo ładny i prosty interfejs. W najnowszej wersji przeglądarki programiści skupili się na tym aby była ona jeszcze szybsza a za razem bezpieczniejsza pod każdym względem. Program posiada najnowszy algorytm renderujący wczytywane strony, który znacznie przyśpiesza ich ładowanie. Co do bezpieczeństwa - wprowadzono mechanizm połączony z działaniem wyszukiwarki Google, która analizuje zawartość stron, i blokuje, te które posiadają groźna dla użytkownika treść. Dodatkowo przeglądarka analizuje pobierane pliki pod tym samym względem. W najnowszej wersji przeglądarki producent usunął możliwość sprawdzania pluginów.


Galeria programu Google Chrome


Twórcy przeglądarki, skupili się głównie na prostocie użytkowania przeglądarki, jej szybkości działania, bezpieczeństwu oraz funkcjonalności.

Prostota działania przeglądarki
Budowa okna przeglądarki jest prosta, i przejrzysta, tak, aby żaden użytkownik nie miał problemu z jej obsługą.

Szybkość działania
W działaniu przeglądarki Chrome, został nałożony nacisk na jej szybkość i niezawodność działania. Sama aplikacja uruchamia się bardzo szybko, a strony internetowe wczytywaną są błyskawicznie, przeglądarka działa bardzo stabilnie.

Bezpieczeństwo
Dzięki wbudowanym w przeglądarce zabezpieczeniom przeciwko wyłudzaniu danych, złośliwemu oprogramowaniu, jej użytkownik może się czuć całkowicie bezpiecznie serfując po internecie. Dodatkowo Chrome posiada moduł automatycznej aktualizacji, dzięki której najnowsze poprawki i funkcje instalują się automatycznie.

Funkcjonalność
Google Chrome posiada bardzo dużo wbudowanych funkcji, takich jak: - tłumaczenie maszynowe tekstu na inny język
- motywy, dzięki którym zmienisz wygląd przeglądarki
- rozszerzenia oraz wtyczki, dzięki którym zwiększa się funkcjonalność przeglądarki
- Google Web Store, gdzie znajdziemy dużą ilość motywów, rozszerzeń i aplikacji dla naszej przeglądarki
- Omnibox, dzięki tej funkcji w jednym oknie możemy wpisywać adres stron internetowych, jak i wyszukiwać dane słowa kluczowe.
- tryb incognito, dzięki któremu nasza przeglądarka nie zarejestruje w swojej historii wybranych przez nas adresów internetowych
- stabilność kart, jeżeli jedna karta ulegnie zawieszeniu, inne będą działać bez problemu

Google Chrome Beta posiada jeszcze inne mniej ważne nowości i zmiany.

Google Chrome Dev to najnowsza, programistyczna wersja przeglądarki. Oznaczenie Dev (programistyczna) wskazuje, że najnowsza wersja posiada także funkcję, które są dopiero tworzone, lecz użytkownik może z nich korzystać na własną odpowiedzialność. Aplikacja może zatem działać niestabilnie. Wersja Dev posiada najnowsze zaawansowane dopiero co wrażane funkcje.

Uwagi:

Po pobraniu pliku instalacyjnego, proces instalacji przebiega w trybie online. Najnowsza wersja nie wspiera już systemów Windows XP oraz Vista.

Najnowsza wersja przeglądarki, licząc kompilację w wersji 55 i wyżej, porzuciła obsługę Flasha, jedynie wchodząc na strony w całości w nim wykonane, będziemy proszeni o potwierdzenie wejścia. Drugą, bardzo ważna zmianą jest optymalizacja silnika , co skutkuje o połowę mniejsza zasobożernością pamięci RAM, jest to bardzo dużym plusem przeglądarki.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Google Toolbar

Google Toolbar 7.5.5111.1712

pobrań: 64
pobierz program Google Talk

Google Talk 1.0.0.105

pobrań: 8
pobierz program Google Earth

Google Earth 7.3.4.8248

pobrań: 981
pobierz program Google Publisher Toolbar

Google Publisher Toolbar 5.0.18

pobrań: 5
pobierz program Google Drive

Google Drive 1.31.2755.2156 PL

pobrań: 16
pobierz program Android Auto

Android Auto 8.6

pobrań: 272
pobierz program Sklep Google Play

Sklep Google Play 21.3.14

pobrań: 126
pobierz program Google Lens

Google Lens

pobrań: 4
pobierz program Picasa

Picasa 3.9.0.141.259

pobrań: 276
pobierz program YouTube

YouTube

pobrań: 17

Recenzje użytkowników o programie Google Chrome

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Google Chrome

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,