Ipla 2.8.6 pl

Redefine Sp. z o.o.

 • Aktualizacja:
  2017-09-04
 • Pobrań:
  1321
 • Rozmiar:
  39.85 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z reklamami (Adware)
Wybierz system oraz wersję:

Ipla jest aplikacją, która umożliwia oglądanie transmisji wideo nadawanych w internecie. Dzięki niej użytkownik może oglądać mecze, sporty walki, czy tez ogromną ilość seriali. Niektóre transmisje wymagają jednorazowej opłaty, jest to zależne od wykupienia transmisji przed daną telewizję. Aplikacja posiada czat, gdzie można wymieniać zdania i opinie z innymi oglądającymi, np. podczas meczu piłki nożnej. Należy dodać iż baza seriali, bajek, oraz kabaretów jest bardzo duża. 


Galeria programu Ipla


Przykładowe seriale: Pierwsza miłość, Skazane, M jak miłość, Przyjaciółki, Swiat według Kiepskich, rodzinka.pl, Przyjaciółki, Chłopaki do wzięcia, Zdrady, Ojciec Mateusz, Barwy szczęścia itp.

Wymagania:

- łącze internetowe o minimalnej przepustowości 1Mbps
- komputer PC z procesorem minimum 500MHz, minimum 512 MB pamięci RAM, wolne miejsce na dysku powyżej 200MB, karta graficzna z pamięcią RAM 64 MB, karta dźwiękowa 16-bitowa, monitor o rozdzielczości Super VGA (800x600)
- system operacyjny Microsoft Windows w wersji 2000 z SP4 / XP min. SP2 / Vista
- zainstalowany odtwarzacz Windows Media Player 10 lub nowszy
- DirectX 9.0 lub nowszy

Uwagi:

Aplikacja posiada elementy wyświetlające reklamy(adware) całkowicie niegroźne.
 Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Ipla

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.