Angry Birds Fight!

Rovio Mobile Ltd.

 • Aktualizacja:
  2023-12-21
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:
Angry Birds Fight! to niesamowita gra dostępna na system operacyjny Android, która zapewni Ci wiele godzin wspaniałej rozrywki. Jest to kolejna odsłona popularnej serii Angry Birds, która tym razem postawiła na sprawdzony mechanizm z gatunku match-3.

Główną ideą gry jest rywalizacja z innymi graczami. To właśnie pojedynki z nimi stanowią główną motywację do kontynuowania kolejnych misji kampanii. W walce korzystamy z mechanizmu match-3, gdzie naszym zadaniem jest łączenie na planszy minimum 3 takich samych elementów. Za każde połączenie zdobywamy punkty zbroi, życia oraz ataku. Dodatkowo, nasze ptaki posiadają specjalne moce, które umożliwiają nam tworzenie różnorodnych kombinacji.

W grze Angry Birds Fight! nie brakuje również autorskich pomysłów, które znacząco urozmaicają rozgrywkę. Dzięki nim możemy cieszyć się jeszcze większą różnorodnością i dynamiką podczas pojedynków.

Warto zaznaczyć, że gra jest dostępna na licencji freeware, co oznacza, że możemy ją pobrać i grać zupełnie za darmo. Jest to świetna okazja, aby dołączyć do społeczności fanów Angry Birds i cieszyć się wspaniałą rozrywką na swoim urządzeniu z systemem Android.

Jeśli jesteś fanem serii Angry Birds lub po prostu lubisz gry z gatunku match-3, to Angry Birds Fight! jest idealnym wyborem dla Ciebie. Przekonaj się sam i dołącz do wspaniałej przygody z wściekłymi ptakami!

Uwagi: New Z pl


Polub ten program:

Programy producenta Rovio Mobile Ltd. do pobrania

pobierz program Angry Birds

Angry Birds 8.0.3

pobrań: 5
pobierz program Angry Birds Match

Angry Birds Match 7.4

pobrań: 0
pobierz program Angry Birds Rio

Angry Birds Rio

pobrań: 3
pobierz program Angry Birds Stella

Angry Birds Stella 1.1

pobrań: 0
pobierz program Angry Birds Transformers

Angry Birds Transformers 2.25

pobrań: 0
pobierz program Tiny Thief

Tiny Thief 1.2

pobrań: 2
pobierz program Sugar Blast

Sugar Blast 1.36

pobrań: 0
pobierz program Jolly Jam

Jolly Jam 3.7

pobrań: 0
pobierz program Jolly Jam

Jolly Jam 3.9

pobrań: 0
pobierz program Angry Birds Stella

Angry Birds Stella 1.1

pobrań: 0
pobierz program Angry Birds Rio

Angry Birds Rio 2.2

pobrań: 0
pobierz program Angry Birds Rio

Angry Birds Rio 2.6

pobrań: 0
pobierz program Angry Birds Epic Android

Angry Birds Epic Android 3.0.27463.4821

pobrań: 3
pobierz program Tiny Thief

Tiny Thief 1.2

pobrań: 0
pobierz program Angry Birds Go!

Angry Birds Go!

pobrań: 4
pobierz program Angry Birds Transformers

Angry Birds Transformers 2.25

pobrań: 0

Recenzje użytkowników o programie Angry Birds Fight!

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Angry Birds Fight!

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak