CheckDisk 1.5

Dirk Paehl

 • Aktualizacja:
  2017-01-09
 • Pobrań:
  145
 • Rozmiar:
  519.99 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

CheckDisk to bardzo mała aplikacja, wykonująca bardzo dobrą pracę, między innymi umożliwia wyszukiwanie błędów na dysku a następnie ich naprawę, lub niwelowania skutku usterki do jak najmniejszych szkód. Aplikacja działa w dwóch trybach: gruntowym, oraz powierzchniowym. W trybie gruntowym program umożliwia wykrywanie uszkodzonych sektorów, oraz ich oznaczenia jako złe, dzięki czemu dane nie będą na nich zapisywane. Aplikacja jest podobna w działaniu do programów typu chkdks.exe, czy też ScanDisk, lecz jej działanie jest skuteczniejsze. CheckDisk współpracuje z dyskami wszelkiego rodzaju, włącznie z RAID, oraz SCSI.


Galeria programu CheckDisk
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie CheckDisk

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie CheckDisk

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,