Counter Strike plus STEAM 1.6

Valve Software

 • Aktualizacja:
  2015-12-09
 • Pobrań:
  113
 • Rozmiar:
  379.43 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Jest to chyba najlepsza jak dotąd gra online, która jest dodatkiem do słynnej gry Half Life. Gra posiada ogromną grywalność, możemy w nią zagrać wyłącznie w sieci, plusem jest to, iż osoby mające słabe łącze lub jego brak, mogą zmierzyć się z botami - wirtualnymi użytkownikami.
Najnowsza wersja oferuje jeszcze lepsza grafikę, bronie itp. W grze możemy wcielić się w jednego z terrorystów, lub antyterrorystów, i wraz z naszą grupą atakować wroga.


Galeria programu Counter Strike plus STEAM


Drużyna, która wygrywa rozgrywkę, zdobywa punkty oraz pieniądze, za które może potem kupić broń, kamizelki, czy też potrzebne przedmioty do kolejnej misji - w czasie startu kolejnej rozgrywki. Musimy jednak uważać bowiem jak i za zabicie przeciwnika za którego dostajemy pieniądze, możemy je stracić za zabicie własnego człowieka z naszej drużyny, lub też zakładnika. Gra jest przeznaczona do grupowych rozgrywek. Nowa wersja oferuje jeszcze lepszy poziom realizmu - jednym strzałem możemy zabić przeciwnika(jeżeli dobrze wycelujemy)

Minimalne wymagania:
- procesor: pentium 700 MHz (lub kompatybilny)
- RAM: 128 MB
- karta graficzna: akcelerator graficzny 3D (min. 16 MB)
- system: Windows 95/98/NT/XP/2000
- 900 MB wolnego miejsca na HDD

Uwagi:

Plik jest narzędziem umożliwiającym granie przez sieć jak i aktualizacje.

en

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Steam

Steam 16.01.2022

pobrań: 460

Recenzje użytkowników o programie Counter Strike plus STEAM

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Counter Strike plus STEAM

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,