Fabryka Projektów

fabrykaprojektow.com.pl

 • Aktualizacja:
  2015-11-11
 • Pobrań:
  65
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Fabryka Projektów to program został stworzony z myślą, aby w łatwy i szybki sposób zaprojektować dowolne wnętrze mieszkalne, biurowe, a także otoczenie wokół naszego domu. W programie pracujemy na widoku z góry (2D), dzięki czemu uzyskany obraz jest bardzo czytelny. Program cechuje się doskonałą jakością graficzną brył, dobrym teksturom dzięki czemu nasz projekt jest realistyczniejszy.Wyjątkowość programu polega na odpowiedniej funkcji, dzięki której klikając na dany model mebla, pokazuje się jego rzeczywiste zdjęcie z podaniem jego wymiarów, producenta oraz adresu internetowego fabryki, gdzie możemy dany element wyposażenia nabyć.


Galeria programu Fabryka Projektów


Program adresowany jest dla każdego, kto pragnie zaprojektować swoje "cztery kąty", architektów wnętrz jak również developerów i biur nieruchomości, którym zapewne pomoże w przygotowaniu i uatrakcyjnieniu ofert. Program nie wymaga instalacji i uruchamiany jest on-line. Gotową aranżację można zapisać lub wydrukować łącznie ze specyfikacją użytych w projekcie elementów. Program jest w wersji:

- płatnej(płacimy poprzez sms podczas rejestracji - koszt 23,18 brutto/abonament roczny) - w tej wersji mamy podczas aranżacji do dyspozycjo ponad 800 brył i nie ma żadnych ograniczeń

- darmowej(demonstracyjnej) - w której posiada pewne ogranicznenia

OGRANICZENIA W WERSJI DEMO
- Znak wodny w programie
- biblioteka zawierająca jedynie 80 brył
- brak możliwości zapisu projektu(jpg, png, fp)
- brak własnej Galerii na stronie

Uwagi:

Wymagany dostęp do internetu.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Fabryka Projektów

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Fabryka Projektów

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,