HyperCam 2.29.01

Hyperionics Technology LLC

 • Aktualizacja:
  2015-10-20
 • Pobrań:
  23
 • Rozmiar:
  2.65 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

HyperCam 2 to zaawansowana aplikacja służąca do nagrywania filmów wideo, z wydzielonych przez użytkownika obszarów komputerowego pulpitu, tj. określonego regionu, lub okna.  Aplikacja może służyć jako pomoc w nagrywaniu filmu instruktażowego czy też nagrywania najlepszych scen z gry, osiągów w grze. Aplikacja jest prosta w obsłudze, posiada bardzo dużo ciekawych funkcji. Jest to idealny program do tworzenia wysokiej jakości pomocy dla takich aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint. HyperCam zapisuje pliki wideo w wybranym przez użytkownika kodeku kompresji, bądź formacie AV w pełnych klatkach bez kompresji.


Galeria programu HyperCam
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie HyperCam

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie HyperCam

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,