IrfanView 4.59

Irfan Skiljan

 • Aktualizacja:
  2021-12-31
 • Pobrań:
  773
 • Rozmiar:
  3.57 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

IrfanView to najnowsza wersja znanej przeglądarki graficznej, aplikacja pozwala na podgląd plików graficznych, jak i multimedialnych. Program potrafi dokonywać masowej konwersji plików, potrafi także poddać zaawansowanej obróbce plik graficzny. IrfanView jest bardzo rozbudowany, dodatkowo ma możliwość wgrywania tzw. pluginów, które rozszerzają jego funkcjonalność, o takie funkcje jak współpraca ze skanerem, menadżer plików, obsługę plików muzycznych, wypalania płyt, tworzenia prezentacji w formatach EXE lub SCR, tworzenie wygaszaczy ekranu i wiele innych.


Galeria programu IrfanView


Aplikacja jest bardzo lekka i szybka, jest bardzo intuicyjna przez co użytkownik nie powinien mieć żadnych problemów z jej obsługą. Dodatkowo na stronie producenta istnieje możliwość wgrania skórek z paskami narzędzi.

Uwagi:

 

Dodatkowe pluginy do programu IrfanView: link

Spolszczenie do programu: link

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program IrfanView spolszczenie

IrfanView spolszczenie 4.59

pobrań: 445
pobierz program IrfanView plugins

IrfanView plugins 4.59

pobrań: 87

Recenzje użytkowników o programie IrfanView

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie IrfanView

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,