Moments 36.3

Facebook, Inc.

 • Aktualizacja:
  2023-12-20
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:
Moments 36.3.0.1.0 to innowacyjna aplikacja na system operacyjny Android, stworzona przez Facebooka, która umożliwia użytkownikom dzielenie się swoimi ulubionymi zdjęciami z osobami z ich grona znajomych w serwisie społecznościowym. Ta niesamowita aplikacja jest dostępna za darmo, jako licencja freeware, co oznacza, że ​​każdy może z niej korzystać bez żadnych opłat.

Moments to idealne narzędzie dla osób, które chcą łatwo i szybko udostępniać swoje najważniejsze chwile z bliskimi. Dzięki tej aplikacji możesz przesyłać swoje zdjęcia do wybranych osób, które mają konto na Facebooku. Możesz również otrzymywać zdjęcia od innych użytkowników, z którymi jesteś powiązany. To świetny sposób na dzielenie się wspomnieniami i utrzymywanie bliskich relacji z rodziną i przyjaciółmi.

Aby korzystać z Moments, musisz mieć konto na Facebooku. Wymaga to zalogowania się przy użyciu swoich danych konta w serwisie społecznościowym. Jednak nie musisz mieć zainstalowanej aplikacji Facebook na swoim urządzeniu, aby korzystać z Moments. To oznacza, że ​​możesz cieszyć się wszystkimi funkcjami Moments bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.

Uwagi: New Z pl


Polub ten program:

Programy producenta Facebook, Inc. do pobrania

pobierz program Messenger Lite

Messenger Lite 298.0.0.13.115

pobrań: 100
pobierz program Slingshot

Slingshot 2.1

pobrań: 0
pobierz program Facebook Groups

Facebook Groups 48.1

pobrań: 0
pobierz program Riff

Riff 1.0

pobrań: 0
pobierz program Moments

Moments 31.0

pobrań: 0
pobierz program Events from Facebook

Events from Facebook 3.0

pobrań: 0
pobierz program Facebook Groups

Facebook Groups

pobrań: 0
pobierz program Slingshot

Slingshot 2.1

pobrań: 0
pobierz program Facebook Mentions

Facebook Mentions 77.0

pobrań: 0
pobierz program Facebook Gameroom

Facebook Gameroom 1.0

pobrań: 1
pobierz program Facebook Lite

Facebook Lite

pobrań: 3
pobierz program Facebook Mentions

Facebook Mentions 153.0

pobrań: 0
pobierz program Stickered for Messenger

Stickered for Messenger 1.1

pobrań: 0

Recenzje użytkowników o programie Moments

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Moments

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak