Opera Developer 75.0

Opera Software ASA

 • Aktualizacja:
  2023-12-21
 • Pobrań:
  1
 • Rozmiar:
  0.52 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:
Opera Developer 75.0.3960.0 na system operacyjny macOS to testowa wersja popularnej przeglądarki internetowej Opera. Jest to pierwsza odmiana w całym cyklu wydawniczym, która jest wyposażana w najnowsze funkcje, jednakże jest również najmniej stabilną wersją.

Program Opera Developer jest dedykowany głównie zaawansowanym użytkownikom, którzy są zainteresowani testowaniem i eksperymentowaniem z nowymi funkcjami. Jednakże, ze względu na brak stabilności w pracy programu na tym etapie, użytkownicy powinni być świadomi ryzyka związanego z jego używaniem.

Opera Developer 75.0.3960.0 na system operacyjny macOS jest udostępniana na licencji freeware, co oznacza, że można ją pobrać i używać bezpłatnie. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość przetestowania najnowszych funkcji i nowości wprowadzanych przez Opera Software.

Warto zaznaczyć, że do tej wersji programu trafiają w pierwszej kolejności wszystkie eksperymentalne funkcje, które nie są jeszcze w pełni przetestowane pod względem stabilności. Dlatego też, jeśli zależy Ci na stabilności pracy przeglądarki, zalecamy korzystanie z oficjalnej, stabilnej wersji Opery.

Opera Developer 75.0.3960.0 na system operacyjny macOS to idealne rozwiązanie dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi funkcjami i nowościami wprowadzanymi przez Operę, jednocześnie będąc świadomymi ryzyka związanego z używaniem tej testowej wersji.

Uwagi: New Z pl


Polub ten program:

Programy producenta Opera Software ASA do pobrania

pobierz program Opera Next

Opera Next 24.0.1558.51

pobrań: 1208
pobierz program Opera

Opera 106.0.4998.70

pobrań: 5741
pobierz program Opera GX

Opera GX 91.0.4516.106

pobrań: 344
pobierz program Opera Portable

Opera Portable 12.17

pobrań: 19
pobierz program Opera Mail

Opera Mail 1.0.1044

pobrań: 6
pobierz program Opera Touch

Opera Touch 2.9

pobrań: 1
pobierz program Opera Touch

Opera Touch 4.3

pobrań: 0
pobierz program Opera Mini

Opera Mini

pobrań: 1
pobierz program Opera VPN

Opera VPN 1.4

pobrań: 2
pobierz program Opera Developer

Opera Developer 81.0

pobrań: 0
pobierz program Opera Coast web browser

Opera Coast web browser 5.04

pobrań: 0
pobierz program Opera VPN

Opera VPN 2.1

pobrań: 0

Recenzje użytkowników o programie Opera Developer

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Opera Developer

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak