TrayStatus Portable 4.7.1

Binary Fortress Software

 • Aktualizacja:
  2023-10-27
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  8.02 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:
TrayStatus Portable - przenośna wersja programu, która nie wymaga instalacji.

TrayStatus Portable to niewielki program, który dostarcza dodatkowych ikon informacyjnych na systemowym pasku zadań. Jest to przenośna wersja, co oznacza, że nie wymaga instalacji i można go łatwo przenieść na różne komputery.

Głównym celem programu jest dostarczenie informacji o stanie niektórych przycisków klawiatury oraz o stopniu wykorzystania podstawowego dysku twardego w kontekście transferów danych.

Program wyświetla osobne ikonki, które informują nas o tym, czy w danej chwili przyciśnięty jest klawisz Alt, Shift, Windows, Ctrl, jak również w jakim stanie są przyciski CapsLock, NumLock oraz ScrollLock. Dzięki temu możemy łatwo monitorować stan tych przycisków na ekranie.

TrayStatus Portable jest bardzo prosty w obsłudze. Po zainstalowaniu, program działa automatycznie i nie wymaga żadnych dodatkowych konfiguracji. Oferuje jednak opcje zaawansowane, które pozwalają wybrać interesujące nas ikonki. Możemy dostosować program do naszych potrzeb i pokazywać tylko te informacje, które są nam rzeczywiście potrzebne.

Warto zaznaczyć, że TrayStatus Portable działa bardzo szybko. Reakcja ikon na przyciśnięcie klawisza jest prawie natychmiastowa, co jest dużym plusem w porównaniu do innych podobnych narzędzi, gdzie czas reakcji jest często dłuższy.

Podsumowując, TrayStatus Portable to niewielki, ale skuteczny program, który dostarcza informacji o stanie przycisków klawiatury.

Uwagi: New E pl


Polub ten program:

Programy producenta Binary Fortress Software do pobrania

pobierz program HashTools

HashTools 4.7.1

pobrań: 1
pobierz program DisplayFusion

DisplayFusion 10.1.2

pobrań: 1
pobierz program TrayStatus

TrayStatus 4.8

pobrań: 1
pobierz program LogFusion

LogFusion 6.0.1

pobrań: 0
pobierz program HashTools Portable

HashTools Portable 4.1

pobrań: 1
pobierz program ClipboardFusion

ClipboardFusion 6.0

pobrań: 0

Recenzje użytkowników o programie TrayStatus Portable

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie TrayStatus Portable

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak