WP SportoweFakty 3.2.0 pl

Grupa Wirtualna Polska S.A.

  • Aktualizacja:
    2018-01-11
  • Pobrań:
    7
  • Rozmiar:
    Brak danych
  • Licencja:
    Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

WP SportoweFakty to mały program przeznaczony dla każdego fana sportu, dzięki któremu użytkownik będzie zawsze na bieżąco w tematyce sportu. Aplikacja umożliwia oglądanie tekstowych relacji na żywo z bardzo wielu dyscyplin sportowych. Mnogość dyscyplin jest ogromna, użytkownik może czytać najnowsze doniesienia z ulubionej dla siebie dyscypliny. Piłka nożna, siatkówka, wyścigi, piłka ręczna, sporty walki itp, to tylko niektóre z dyscyplin sportowych na których tematy można dowiedzieć się wielu informacji. Program oferuje badanie informacji na wielu poziomach, na wielu ligach a nie tylko tych najważniejszych.


Galeria programu WP SportoweFakty


Aplikacja oferuje przeglądanie terminarzy, tabeli, a w trzeciej zakładce najważniejszych a co najważniejsze aktualnych wydarzeń sportowych. Oprócz wspomnianych funkcji dostępny jest tutaj program telewizyjny oraz dział "SportowyBar" gdzie można znaleźć bardziej osobiste informacje sportowcach.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie WP SportoweFakty

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie WP SportoweFakty

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.