Zulu DJ Software 3.67

NCH Software

 • Aktualizacja:
  2016-03-21
 • Pobrań:
  8
 • Rozmiar:
  1.69 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

DJ software to całkowicie profesjonalne rozwiązanie dla DJ. Konsola posiada zaawansowane funkcje, które w połączeniu z prostym interfejsem obsługi dają niesamowite efekty w miksowaniu muzyki. Program posiada ogrom funkcji, które pomagają w miksowaniu, narzędzie do wykrywania rytmu muzyki, do synchronizacji, zmiany tempa, czy tez przypisywania określonego kawałka na określony czas, o podobnym tempie (BPM). Program umożliwia podgląd kolejnych plików które mają zostać odtworzone, aby otworzyć dany kawałek w programy, wystarczy go jedynie przeciągnąć. Aplikacja obsługuje ogromną liczbę rozszerzeń.


Galeria programu Zulu DJ Software


Funkcje:
- łatwość przechodzenia pomiędzy utworami
- dostosowywanie tempa w czasie rzeczywistym
- automatyczne wykrywanie tempa, muzyki
- synchronizacja tempa pomiędzy przejściami
- możliwość stosowania efektów w czasie rzeczywistym (zniekształcenia, pogłosy itp)
- możliwość zapisania swoich mixów do pliku dźwiękowego
- dodawanie pętli oraz sampli do muzyki

Uwagi:

Wersja testowa działa 14 dni. Instalator opcjonalnie chce zainstalować pasek narzędzi (toolbar), nie trzeba go instalować.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Zulu DJ Software

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Zulu DJ Software

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,