SlimCleaner 4.0.30878

SlimWare Utilities, Inc.

 • Aktualizacja:
  2015-07-26
 • Pobrań:
  56
 • Rozmiar:
  1014.31 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

SlimCleaner to program służący do optymalizacji systemu, poprzez szereg narzędzi czyszcząco - naprawiających. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a zarazem bardzo skuteczna w swoim działaniu. Podprogram analizujący dany komputer działa w oparciu o nadsyłane przez użytkowników do producenta programu dane, informacje, które pomagają w lepszym identyfikowaniu programów, oraz występujących błędów.


Galeria programu SlimCleaner


Aplikacja skanuje komputer w poszukiwaniu tzw. Hijack, czyli dodatków (toolbar, BHOs, ActiveX controls, dodatków do przeglądarek), które mogą być zagrożeniem dla systemu, a w szczególności mogą modyfikować pliki systemowe. Dodatkowo aplikacja umożliwia szybkie odinstalowywanie programów. Jest to główny konkurent programu CCleaner.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program SlimDrivers

SlimDrivers 2.3.1.0

pobrań: 5959
pobierz program Slimware DriverUpdate

Slimware DriverUpdate 6.0.1.7

pobrań: 4423

Recenzje użytkowników o programie SlimCleaner

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie SlimCleaner

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,