iMovie 3.0

Apple, Inc.

 • Aktualizacja:
  2023-12-21
 • Pobrań:
  2
 • Rozmiar:
  brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:
iMovie 3.0.2 to rewelacyjny program do montażu filmów dostępny na system operacyjny iOS. Aplikacja ta jest udostępniana na licencji freeware, co oznacza, że można z niej korzystać bezpłatnie.

iMovie oferuje szeroki zakres funkcji, które umożliwiają tworzenie profesjonalnie wyglądających filmów nawet dla początkujących użytkowników. Dzięki wykorzystaniu gestów na ekranie dotykowym i 3D Touch, korzystanie z programu jest intuicyjne i łatwe, nawet na urządzeniach mobilnych.

Jedną z głównych zalet iMovie jest możliwość przeglądania filmów na pełnym ekranie, co pozwala na dokładne sprawdzenie efektów i jakości montażu. Aplikacja zawiera również kilkadziesiąt gotowych szablonów, które umożliwiają szybkie przygotowanie filmów, zwiastunów i pokazów slajdów o interesującym charakterze.

W iMovie dostępny jest również szeroki wybór filtrów, przejść, napisów i efektów, które można zastosować w filmie, aby nadać mu ciekawszy wygląd. Dzięki temu użytkownicy mogą eksperymentować z różnymi stylami i atmosferami, aby stworzyć unikalne produkcje.

Podsumowując, iMovie 3.0.2 to doskonały program do montażu filmów na system operacyjny iOS. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom i intuicyjnemu interfejsowi, umożliwia tworzenie profesjonalnych filmów nawet dla amatorów. Aplikacja jest udostępniana na licencji freeware, co oznacza, że można z niej korzystać bezpłatnie.

Uwagi: New Z pl


Polub ten program:

Programy producenta Apple, Inc. do pobrania

pobierz program QuickTime

QuickTime 7.7.8

pobrań: 219
pobierz program iTunes

iTunes 12.13.1.3

pobrań: 538
pobierz program Safari

Safari 5.1.7

pobrań: 284
pobierz program Przenieś do iOS

Przenieś do iOS 3.4

pobrań: 0
pobierz program Apple Xcode

Apple Xcode 11.1

pobrań: 3
pobierz program Numbers

Numbers 6.2

pobrań: 2
pobierz program Apple TV

Apple TV

pobrań: 2
pobierz program GarageBand

GarageBand 2.3

pobrań: 20
pobierz program Swift Playgrounds

Swift Playgrounds 4.4

pobrań: 0
pobierz program Numbers

Numbers 13.2

pobrań: 0
pobierz program iMovie

iMovie 10.1

pobrań: 0
pobierz program Move to iOS

Move to iOS 3.4

pobrań: 0
pobierz program Shroomify

Shroomify 1.3

pobrań: 0
pobierz program Pages

Pages 13.2

pobrań: 6
pobierz program GarageBand

GarageBand 10.1

pobrań: 0
pobierz program Keynote

Keynote 13.2

pobrań: 2
pobierz program Keynote

Keynote 10

pobrań: 0
pobierz program Apple Support

Apple Support 5.2

pobrań: 0
pobierz program iCloud

iCloud 12.5

pobrań: 4
pobierz program Pages

Pages 11.2

pobrań: 0
pobierz program Tracker Detect

Tracker Detect 1.1

pobrań: 0
pobierz program Logic Pro X

Logic Pro X 10.3

pobrań: 0
pobierz program iTunes U

iTunes U

pobrań: 0
pobierz program Podcasts

Podcasts

pobrań: 1
pobierz program iBooks Author

iBooks Author 2.5

pobrań: 1
pobierz program Stylebook

Stylebook 8.2

pobrań: 0

Recenzje użytkowników o programie iMovie

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie iMovie

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak